Kreatywna kwarantanna z kreatywnestudio.pl

Kreatywna kwarantanna z kreatywnestudio.pl

Kreatywna kwarantanna z kreatywnestudio.pl

Słuchajcie! wyszedł taki spontaniczny pomysł. Nie ma co bezczynnie siedzieć w domu, trzeba ten czas wykorzystać kreatywnie! Tak sobie pomyśleliśmy, żeby stworzyć grupę kreatywna kwarantanna. Grupy w sumie będą dwie: kreatywna kwarantanna z Maja fotografia-> będziemy bawić się w kreatywne zdjęcia-  jak uzyskać ciekawe efekty na zdjęciach. Ta grupa jest dla wszystkich, którzy chcą robić zdjęcia, zmotywujemy się by robić codziennie jedno zadanie. Druga grupa to kreatywna kwarantanna z KreatywneStudio dla osób, które chcą popracować nad swoją marką. Pokażę w niej na co zwrócić uwagę przy tworzeniu marki i jej spójności. Plan jest by dawać codziennie jedno zadanie i będzie też dużo fotografii 🙂 to jak? co myślicie? bylibyście chętni? zapraszamy do: Kreatywna kwarantanna z kreatywnestudio.pl

W międzyczasie powstał nowy hashtag dla grupy Kreatywna kwarantanna z kreatywnestudio.pl, to: #PimpUpMyBrand czyli odpicowanie Waszych marek, bo taki cel ma ta grupa.  Dowiedzieć możecie się tutaj co, jak, kiedy i gdzie. Jesteśmy też cały czas do Waszej dyspozycji, gdy potrzebujecie więcej informacji, nawet te face2face via zoom.
Kto jeszcze nie dołączył, a taka wiedza mogłaby mu się przydać zapraszamy do grupy 
https://www.facebook.com/groups/676902603045171/


Masa inspiracji i motywujących zadań do tego, by wizerunek Twojej marki był jeszcze lepszy!  Tematy, które podejmiemy to fotografia produktowa, wizerunek w sieci, dobór kolorystyczny zdjęć i ich edycja, programy do budowania spójności marki i cały ogrom graficznych trików.

Pokaż Światu- wystarczy kliknąć

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest