10 kreatywnych pomysłów na prezent dla MAMY

Dzień Mamy – kreatywnie!

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy dzień, okazja, aby podziękować i wyrazić swoją wdzięczność i miłość wyjątkowej osobie w życiu każdego nas, czyli Dzień Mamy. Gościmy w naszym studio autorkę bloga LIFESTYLEBYIW, która podpowie nam co podarować naszym Mamom? Jak wykazać się kreatywnością i zaskoczyć mamę?
Poznaj 10 pomysłów na podarunek dla najważniejszej osoby w naszym życiu.

1. VOUCHER, NA CO TYLKO MASZ OCHOTĘ! Pomysł i kreatywność, to będą słowa kluczowe. Bo można kupić tzw. gotowca i już! Warto jednak przygotować coś samemu i z myślą o naszej ukochanej mamie. Podaruj jej voucher… nie na zakupy w sklepie, podaruj jej coś wyjątkowo, coś, czego nie można kupić, przygotuj: VOUCHER NA WSPÓLNE WYPICIE KAWY, A BARISTA DO TEGO UPIECZE MUFFINKI czy VOUCHER NA NIE ZAWRACANIE GŁOWY PRZEZ CAŁY DZIEŃ, a może VOUCHER NA TYDZIEŃ OFF OD SPRZĄTANIA I PRASOWANIA.

2. CHWILE ULOTNE zatrzymamy je na fotografiach i w albumie. Zaprojektuj specjalną foto książkę, gdzie strona po stronie przypomnisz swojej mamie o Waszych najpiękniejszych momentach z życia. Przygotuj opisy, umieść daty, a wręczając taki album, przygotuj pyszną kawę i wspólnie powspominajcie. Fotoksiążkę pomożemy Ci zaprojektować w MajaFotografia

3. MAMA GADŻET, spersonalizowany gadżet z pięknym przesłaniem, słowami podziękowania napisanymi na kubku, a może motto, którym w swoim życiu kieruje się Twoja mama nadrukowane na notesie? W KreatywneStudio spersonalizujemy to, o czym mogłaby marzyć Twoja mama, a przy okazji będzie to praktyczny prezent.

4. W ŚWIETLE REFLEKTORÓW profesjonalna sesja zdjęciowa, pod okiem fotografa to będzie piękny prezent. Nie zapominajmy o tym, że nasza mama jest również kobietą, a która kobieta nie marzy o posiadaniu profesjonalnej sesji zdjęciowej? Zapraszamy do majafotografia.pl, która zorganizuje spotkanie i wykona zdjęcia, które będą cieszyć oko na długie lata.

5. STYLIZACJA POD OKIEM FACHOWCA, jeżeli słyszy od swojej mamy narzekanie, że nie ma się w co ubrać, albo nie potrafi dobrać sobie garderoby, to zorganizuj jej spotkanie z profesjonalnym stylistą. Często przyjeżdżają do domu, aby „zdiagnozować” garderobę i pomóc odświeżyć wizerunek, a tym samym wpłynąć na poprawę nastroju naszej mamy.

6. DOMOWE SPA, zaproś swoją mamę do domowego SPA. Przygotuj gorącą kąpiel, zapal świece, naszykuj koszyczek z kosmetykami, a do tego nałóż maseczkę na twarz, włącz nastrojową muzykę, niech nic nie zaburza jej spokoju, pozwól się zrelaksować.

7. ZDROWA MAMA, zadbaj o zdrowie swojej mamy, przygotuj jej kalendarz wizyt i badań, które powinna robić regularnie każda kobieta. Często będąc zabieganą w codziennych obowiązkach, mamy zapominają o regularnych badaniach, stwórz mamie specjalny kalendarz i umów ją na wizytę.

8. RĘCZNE ROBÓTKI, własnoręcznie przygotowany prezent – tu macie pole do popisu, w zależności od tego, w czym jesteście dobrzy: możecie przygotować mamie pyszny tort, jeżeli dobrze pieczesz ciasta, może Twoja mam kocha roślinki i przygotujesz jej las w słoiku, a może napiszesz własnoręcznie opowiadanie, Waszą historię? Co Cię ogranicza? Tylko wyobraźnia!

9. BUSINESS MAMA, a może Twoja mama prowadzi firmę i potrzebowałaby odświeżenia strony, a nawet rebrendingu? W KreatywneStudio.pstworzymy każdy z elementów wizerunku firmy tak, aby mama była zachwycona, a jej biznes kwitnący.

10. CZUŁE GESTY, możesz też po prostu zastosować zasadę 3 x P: PRZYTUL, POCAŁUJ I POWIEDZ (KOCHAM CIĘ I DZIĘKUJĘ!) to na pewno będzie piękny prezent.

MAMA to z pewnością było Wasze pierwsze słowo, które powiedzieliście. MAMA to osoba, która nas zna jak nikt inny, zawsze pomoże, wie, kiedy coś się dzieje „nie tak”, jeszcze za nim sami na to wpadliśmy.

26 maja to święto MAM, pamiętajcie o tym!

Iwona Łatacz

Iwona Łatacz

LifestylebyIw
Kobieta pisząca o kobietach i dla kobiet. Autorka bloga Lifestyle by Iw. Z wykształcenia dziennikarz i marketingowiec. Pełna pozytywnego nastawienia do życia marzycielka, która wyznacza swojej cele i do nich dąży. Stylizuje treści w najnowsze trendy i ubiera słowa, tak, aby przekaz był zawsze na czasie.

Pokaż Światu- wystarczy kliknąć

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest